Весняний хіт у подарунок

Новости операторов

Весняний хіт у подарунок

З 01 по 31 березня 2011 року абонентам МТС надається можливість узяти участь в Акції «Весняний хіт у подарунок»!
 
Скористайтеся послугою МТС Клік, замовляйте GOOD’OK на свій мобільний і гарантовано отримуйте яскравий та позитивний хіт-GOOD’OK («Весенний джаз», «Nostalgy», «Весна (А Вівальді)») у подарунок на 10 днів! Хіт-подарунок надійде на Ваш мобільний протягом 7 робочих днів.

Вартість замовлення складає 7 або 9 грн. У вартість мелодії або жарту GOOD\’OK, замовлених Учасником Акції, включається вартість Весняного хіта, встановленого в подарунок на 10 днів.
 
Тариф вказано в гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ.

 

З 01 березня по 31 березня абоненти МТС з установленою на SIM-картці послугою МТС Клік мають можливість взяти участь у весняній Акції «Весняний хіт у подарунок».
 
Щоб стати учасником Акції, абоненту необхідно активувати сервіс МТС Клік. Для цього потрібно:

   1.
      Зайти в меню телефону «MTS Menu», обрати сервіс «МТС Клік» – меню «Активація» та опцію «Включити» (або меню телефону «Розваги» – «MTS Menu» – сервіс «МТС Клік» – меню «Активація» та опцію «Включити»).
   2.
      Отримати промо-повідомлення послуги МТС Клік та, скориставшись послугою МТС Клік, замовити мелодію чи жарт Гудком на свій мобільний.
   3.
      Протягом тижня гарантовано отримати GOOD’OK-хіт («Весенний джаз», «Nostalgy», «Весна (А. Вівальді)») у подарунок на 10 днів.

 
Офіційні правила Акції
 
Детальна інформація щодо умов проведення Акції надається за телефонами служби підтримки Центру обслуговування абонентів МТС 111 (безкоштовно в межах України з мобільних телефонів абонентів МТС) і за номером технічної служби підтримки Організатора 044 585 2626 (дзвінки в межах України платні). Інформація щодо умов Акції розміщена на сайті
 
Замовивши мелодію або жарт за допомогою послуги МТС Клік, Учасник оплачує вартість замовлення обраної мелодії або жарту. Вартість замовлення мелодії – 7 або 9 грн, у відповідності до тарифу, встановленого для мелодії або жарту GOOD\’OK.
 
* У вартість мелодії або жарту GOOD\’OK, що були замовлені Учасником Акції першими, включається вартість Весняного хіта, встановленого в подарунок.
 
Тариф зазначений у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково нараховується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ.

 

С 01 марта по 31 марта абоненты МТС с установленной на SIM-карте услугой МТС Клик имеют возможность принять участие в весенней акции «Весенний хит в подарок».
 
Чтобы стать участником Акции, абоненту необходимо активировать сервис МТС Клик. Для этого нужно:

   1.
      Зайти в меню телефона «MTS Menu», выбрать сервис «МТС Клик» – меню «Активация» и опцию «Включить » (или меню телефона «Развлечения» – «MTS Menu» – сервис «МТС Клик» – меню «Активация» и опцию «Включить»).
   2.
      Получить промо-сообщения услуги МТС Клик и, воспользовавшись услугой МТС Клик, заказать мелодию или шутку Гудком на свой мобильный.
   3.
      В течение недели гарантированно получить GOOD\’OK-хит («Весенний джаз», «Nostalgy», «Весна (А. Вивальди») в подарок на 10 дней.

 
Официальные правила Акции
 
Подробная информация об условиях проведения Акции предоставляется по телефонам службы поддержки Центра обслуживания абонентов МТС 111 (бесплатно в пределах Украины с мобильных телефонов абонентов МТС) и по номеру технической службы поддержки Организатора 044 5852626 (звонки в пределах Украины платные).
 
Заказав мелодию или шутку с помощью услуги МТС Клик, Участник оплачивает стоимость заказа выбранной мелодии или шутки. Стоимость заказа мелодии – 7 или 9 грн, в соответствии с тарифом, установленным для мелодии или шутки GOOD\’OK.
 
* В стоимость мелодии или шутки GOOD\’OK, заказанных Участником Акции первыми, включается стоимость Весеннего хита, установленного в подарок.
 
Тариф указан в гривнях с учетом НДС. Дополнительно начисляется сбор в Пенсионный фонд в размере 7,5% со стоимости услуги без учета НДС.

Оцените статью
Zvyazok.com
Добавить комментарий