Новости операторов

Новорiчний подарунок вiд Utel!

Вiдтепер мешканцi Тернополя можуть вiдвiдати новий Центр обслуговування абонентiв Utel!

В Тернополi розпочав працювати Центр обслуговування абонентiв мобiльного зв\’язку Utel за адресою пл. Чорновола, 4. З нагоди вiдкриття з 25 грудня 2008 року до 25 сiчня 2009 року на всiх клiєнтiв чекає приємний сюрприз — у Центрi обслуговування дiють спецiальнi акцiйнi умови пiдключення на контрактну форму обслуговування та придбання стартових пакетiв.

Саме тут усi бажаючi зможуть протестувати унiкальнi можливостi нового мобiльного стандарту: вiдеодзвiнки, високу якiсть голосового зв\’язку, швидкiсний iнтернет, завантаження i перегляд вiдеофайлiв та багато iнших iнновацiйних послуг, якi доступнi лише клiєнтам Utel.

У Центрi обслуговування абонентiв надаються всi види послуг мобiльного оператора Utel: оформлення договору на обслуговування контрактних абонентiв, придбання стартових пакетiв для неконтрактного пiдключення та карток поповнення рахунку, сервiсне обслуговування, технiчнi консультацiї.

Також, у Центрi Utel представленi рiзноманiтнi моделi телефонiв, що пiдтримують стандарт UMTS i аксесуарiв для них та спецiальне обладнання для високошвидкiсної передачi даних через мобiльний iнтернет — модеми. А професiйнi консультанти допоможуть кожному пiдiбрати оптимальний тарифний пакет послуг Utel. Адже персонал Центру пройшов навчання вiдповiдно до корпоративних стандартiв Utel.

Для зручностi вiдвiдувачiв новий Центр обслуговування абонентiв на пл. Чорновола, 4 працює щоденно, без обiдньої перерви, з 10.00 до 20.00, в суботу з 10.00 до 18.00 та в недiлю — з 10.00 до 15.00.

З нагоди вiдкриття Центру обслуговування абонентiв у м. Тернопiль, пл.. Чорновола, 4, Utel проводить акцiю для клiєнтiв до 25.01.2009 р.:

  • Для неконтрактних абонентiв можливiсть придбати одночасно три стартових пакети Utel за цiною двох.
  • Для контрактних абонентiв, пiдключившись у перiод дiї акцiї, отримати 25% знижку*

*Знижка дiє на щомiсячну вартiсть пакета послуг 6 мiсяцiв з дня активацiї номера та не надається на послуги, наданi за межами пакета послуг, додатковi послуги та послуги мiжнародного роумiнгу.

Оцените статью
Zvyazok.com
Добавить комментарий