Нові тарифи «Київстар»: «Щасливий», «Зручний» та «Максимальний»

Новости операторов

З 15 вересня 2011 року «Київстар» запроваджує три нових тарифних плани — «Щасливий», «Зручний» та «Максимальний» для абонентів контрактної та передплаченої форми обслуговування. Нові тарифи без сплати за з’єднання, передбачають щоденну абонплату та містять велику кількість нетарифікованих хвилин для дзвінків всередині мережі, які надаються кожного дня.

Тарифні плани «Зручний», «Максимальний» та «Щасливий» вигідні для здійснення дзвінків на номери «Київстар» та «Beeline-Україна». Плата за з’єднання дзвінка відсутня, а абонентська плата утримується щоденно.

Тариф «Щасливий» для абонентів передплаченого зв’язку містить 50 хвилин, а для контрактних клієнтів — 75 хвилин для здійснення дзвінків на номери абонентів «Київстар» та «Beeline-Україна». Хвилини нараховуються на щоденній основі. Вартість SMS-повідомлення становить 0,50 грн. Щоденна абонплата становить 1 грн.

Тариф «Зручний» для абонентів передплаченого зв’язку містить 100 хвилин, а для контрактних клієнтів — 125 хвилин для здійснення дзвінків на номери абонентів «Київстар» та «Beeline-Україна». Також пропозиція містить 5 хвилин і 10 хвилин для дзвінків на інші мережі для препейд та контрактних абонентів відповідно. Обсяг нетарифікованих хвилин надається щоденно в рахунок абонплати, яка становить 2 грн. Окрім хвилин, в щоденну абонплату входять нетарифіковані SMS-повідомлення у кількості 10 — для передплаченої форми обслуговування та 15 — для контрактної.

Тарифний план «Максимальний» для абонентів передплаченого зв’язку містить 200 хвилин, а для контрактних клієнтів — 250 хвилин для здійснення дзвінків на номери абонентів «Київстар» та «Beeline-Україна». Для здійснення дзвінків на інші мережі препейд абоненти отримують 15 хвилин, а контрактні абоненти — 25 хвилин. Обсяг нетарифікованих хвилин надається щоденно в рахунок абонплати, яка становить 4 грн. Також в рахунок щоденної абонплати входять нетарифіковані SMS-повідомлення у кількості 20 — для передплаченої форми обслуговування та 30 — для контрактної.

Для зміни поточного тарифного плану на новий необхідно зателефонувати за коротким номером 477 та обрати вигідний для себе тариф: «Щасливий» — 477*34, «Зручний» — 477*35, «Максимальний» — 477*36, або скористатися системою самообслуговування «Мій Київстар».

Списання кожної окремої тарифної хвилини, що надається в межах щомісячного у тарифних хвилин, здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови.

Тарифікація посекундна. Тарифікується перша секунда кожної окремої хвилини дзвінка в розмірі вказаної вартості хвилини, секунди з другої по шістдесяту є безкоштовними.

Усі тарифи наведені в гривнях, із урахуванням ПДВ. Додатково зі споживачів утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% з вартості послуг, без урахування ПДВ.

«Київстар» потурбувався, щоб його клієнти комфортно та економно спілкувалися за новими тарифами.

Оцените статью
Zvyazok.com
Добавить комментарий