Більше швидкості для Києва

Новости операторов

З 1 червня 2010 року вводяться нові тарифи на послугу «ОГО!» для абонентів м. Київ. Відтепер користувачі послуги «ОГО!» отримують ще більшу швидкість роботи в Інтернеті, не підвищуючи витрат, а також можливість обмінюватись даними всередині мережі Укртелекому на максимальній швидкості без обмежень!

Компанія Укртелеком, піклуючись про своїх абонентів, з 1 по 7 червня забезпечить автоматичну зміну тарифних планів всім абонентам «ОГО!», завдяки чому існуючі абоненти отримують ще більшу швидкість, не підвищуючи своїх витрат і не докладаючи жодних зусиль. Змінити або замовити нові тарифні плани самостійно абоненти зможуть за телефоном Контакт-центру 0 800 506 800 (з фіксованої мережі — безкоштовно) або на сайті ukrtelecom після 7 червня 2010 року.

Крім того, відтепер у абонентів «ОГО!» з’явиться можливість отримати переваги від користування «Мережею «ОГО!».

«Мережа «ОГО!» — це всі абоненти «ОГО!», об’єднані між собою в єдину мережу, для яких відкривається можливість  обміну інформацією між собою (Р2Р) та завантаження будь-якої інформації, розміщеної у дата-центрі Укртелекому на максимальній швидкості (до 24 Мбіт/сек) незалежно від обраного тарифного плану абонента «ОГО!».

Оцените статью
Zvyazok.com
Добавить комментарий