За руку з «Київстар» до безпечного інтернету

Новости операторов

«Київстар» навчає школярів розпізнавати онлайн-загрози. До Всесвітнього дня безпечного інтернету відбувся квест для 300 київських старшокласників «Інтернет частина твого життя? Зроби його безпечним!». «Київстар», як член «Коаліції за безпеку дітей в інтернеті», провів відео-вікторину на вміння відрізнити корисні сайти від потенційно загрозливих.

9 лютого 2011 року в Центрі дитячої і юнацької творчості Солом’янського району Києва школярі показали знання онлайн-небезпек та вміння їх уникнути. Десять команд змагалися за звання найкращих знавців безпечного інтернету, а понад 200 учасників груп підтримки активно їм допомагали та брали участь у вікторинах. Під час змагань молоді актори Ґендерного інтерактивного театру виступили з пізнавальною виставою «Агенти веб-безпеки».

«Київстар» організував та провів завдання квесту, присвячене правилам безпечної поведінки в інтернеті: команди повинні були швидко розпізнати онлайн-ризики та відрізнити небезпечні сайти від безпечних. Найкращі знавці інтернету — команда школи № 22 Солом’янського району Києва — були нагороджені спеціальними призами від «Київстар», інші учасники отримали пам’ятні сувеніри.

Начальник департаменту з корпоративних зв’язків «Київстар» Жанна РЕВНОВА:

«Діти стрімко опановують новітні інтернет-сервіси, значно випереджаючи в цьому своїх батьків і вчителів. Глобальна Мережа стала для молоді частиною життя, новим простором для спілкування, розваг і навчання. Однак діти не завжди усвідомлюють усі ризики та загрози, що їх містить інтернет. „Київстар“ як відповідальна компанія сприяє навчанню родин правилам безпечної поведінки у Всесвітній Мережі. У День безпечного інтернету ми допомогли київським старшокласникам опанувати ази онлайн-безпеки. Сподіваємося, що тепер вони зможуть поділитися знаннями зі своїми однолітками, а також молодшими друзями».

Виконавча директорка Міжнародної громадської організації Школа Рівних Можливостей Ірина КОНЧЕНКОВА, ініціатор заходу:

«Квест мав на меті привернути увагу до проблеми безпеки дітей в інтернеті. Адже, на жаль, в Україні й досі мало хто уявляє реальні загрози для дітей з боку злочинців, що несе інтернет».

 

Співорганізаторами квесту виступили також: Міжнародна організація ЕСРАТ, у тому числі в рамках Молодіжного партнерського проекту проти комерційної сексуальної експлуатації дітей, Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла-Страда Україна», Міжнародна організація з міграції (МOM), Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» — структурний підрозділ Головного Управляння у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА, проект «Онляндія» і Центр дитячої і юнацької творчості Солом’янського району м. Києва.

Довідка про соціальну програму «Київстар» за безпеку дітей в інтернеті«:

Соціальна програма «Київстар за безпеку дітей в інтернеті» спрямована на те, щоб захистити дітей від загроз інтернету і зробити Мережу безпечною територією освіти та розвитку. Ініціатива реалізовується «Київстар» з 2009 р. Як учасник Коаліції за безпеку дітей в інтернеті, «Київстар» розробив та впровадив wap-версію тематичного порталу «Онляндія»:. За допомогою Інституту соціології Національної Академії Наук України, компанія провела перше в Україні дослідження «Знання та ставлення українців до питання безпеки дітей в інтернеті». Також була проведена хвиля соціальної реклами щодо безпеки дітей в інтернеті. «Київстар» приділяє значну увагу питанню протидії поширенню в мобільній мережі нелегального контенту. Компанія співпрацює з профільним департаментом МВС України. З цією метою розроблена та діє спеціальна процедура взаємодії щодо виявлення та запобігання розповсюдження нелегального контенту (порнографії). У партнерстві з Інститутом психології ім.. Г. Костюка НАПН України «Київстар» видав перший в Україні посібник для батьків «Діти в інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі» та створив «білий список» рекомендованих дитячих сайтів.

Більше інформації про програму — на тематичному сайті http://online-bezpeka.kyivstar.ua/

День безпечного інтернету (Європейський день безпечного інтернету) започатковано у 2004 р. організацією Insafe (Європейською мережею безпечного інтернету). Організовується для поширення практики безпечного та відповідального користування інтернет-технологіями і мобільним зв’язком, особливо серед молоді та дітей. У 2010 році до Дня безпечного інтернету відбулося понад 500 заходів у 65 країнах по всьому світу. Заходи сприяють встановленню діалогу між користувачами інтернет-послуг, державними структурами, громадськими організаціями та представниками бізнес-структур, що займаються постачанням інтернет-послуг та створюють новітні технології. Тема 2011 року — «Наше віртуальне життя» під гаслом «Це більше, ніж гра, це — життя».

Оцените статью
Zvyazok.com
Добавить комментарий