від DJUICE — безкоштовні мобільні ігри за підпискою

Новости операторов

З 24 травня DJUICE запроваджує нову унікальну послугу «Підписка на ігровому порталі» та пропонує всім абонентам мережі «Київстар» безкоштовний доступ до каталогу найпопулярніших мобільних ігор, який оновлюється щотижня.

Усього за 3 гривні на тиждень абоненти DJUICE і «Київстар» можуть отримати доступ до найкращого каталогу ігор без плати за замовлення гри та без плати за трафік при закачуванні. При першому замовленні послуги надається безкоштовний акційний період — до 10 днів залежно від дня тижня, в який замовлена підписка. Якщо абонент підписується з вівторка до п’ятниці — акційний період триває до наступного понеділка включно; якщо ж абонент підписується із суботи до понеділка — акційний період триває також до понеділка включно, але через тиждень.

Оновлення каталогу ігор для завантаження відбувається щотижня по вівторках.

Для активації підписки на ігровому порталі слід надіслати SMS-повідомлення будь-якого змісту на номер 8870. Після підписки ігри доступні для завантаження за адресою http://free.games.djuice.ua/week (для доступу з мобільного телефону).

Щоб скасувати підписку, досить надіслати SMS-повідомлення зі словом «стоп» або «stop» (у будь-якому регістрі) на номер 8870.

Плата за надсилання SMS-повідомлень на номер 8870 не стягується. Вартість користування підпискою на ігровому порталі після закінчення акційного періоду — 3 грн. на тиждень.

Усі тарифи наведено в гривнях з урахуванням ПДВ, додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.

Оцените статью
Zvyazok.com
Добавить комментарий