Подарунки коханим жінкам до 8 Березня!

Новости операторов
МТС вітає усіх жінок зі святом 8 Березня та пропонує Вам привітати прекрасних дам у незвичний спосіб!
 
З 3 до 10 березня спеціально до свята 8 Березня на порталі WAP.MTS.COM.UA, сайті WWW.MTS.COM.UA таМузичному центрі 444 шукайте найкращі привітання для жінок:

  • Яскраві листівки, які можна надіслати трьома способами:
    1. На телефон одержувача у вигляді SMS з WAP-посиланням, перейшовши за яким на портал WAP.MTS.COM.UA, щасливий одержувач перегляне саму листівку та вітання.
    2. MMS-листівки – зручний і швидкий спосіб. Одержувачу не потрібно переходити за різними посиланнями – привітання одразу в телефоні.
    3. Листівки на електронну адресу – в такому випадку на обрану поштову скриньку надійде посилання на WWW.MTS.COM.UA, перейшовши за яким, отримувач перегляне листівку.
  • Ексклюзивні іменні музичні вітання – кожен бажаючий може обрати привітання, додати ім’я одержувача та надіслати любим жінкам яскраве музичне привітання у вигляді вхідного дзвінка.
  • Музичні листівки з кращими піснями ваших улюблених виконавців, серед яких Челсі «Самая любимая», В.Меладзе «Как ты красива сегодня», Чай Вдвоем «Желанная» та інші хіти.
 
Також не пропустіть шанс подарувати коханій ювелірні прикраси: до 13 березня шукайте на сторінках порталу WAP.MTS.COM.UA спеціальний акційний банер, переходьте з його допомогою на сторінку акції, де Ви зможете знайти 10, 20 або 30 перлин, та отримайте подарунки.
 
По закінченні Акції буде визначено 5 абонентів, які зберуть 500 перлин і більше. Один зі щасливчиків отримає подарунковий сертифікат на придбання коштовностей на суму 2000 грн, чотири інші – сертифікат на придбання коштовностей на суму 500 грн!
 
МТС дарує незабутнє свято усім жінкам!
 
При користуванні порталом WAP.MTS.COM.UA сплачується WAP-трафік відповідно до тарифного плану абонента.
 
Детальна інформація про умови проведення Акції надається на порталах www.mts.com.ua та wap.mts.com.ua.
 
Під подарунком мається на увазі право переможця отримати товар з наданого переліку за ціною 1,20 грн із ПДВ.
 
Вартість MMS-листівок – 3 грн, іменних музичних привітань та музичних листівок на WAP.MTS.COM.UA / WWW.MTS.COM.UA – 6 грн.
 
Вартість дзвінка за номером Музичного центру 444: плата за з’єднання – 7,00 грн, хвилина розмови – 1,60 грн.
 
Тарифи у гривнях з урахуванням ПДВ станом на 01.03.2011. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ.

Подарки любимым женщинам к 8 Марта!
МТС поздравляет всех женщин с праздником 8 Марта и предлагает Вам поздравить прекрасных дам необычным способом!
 
С 3 по 10 марта специально к празднику 8 Марта на портале WAP.MTS.COM.UA, сайте WWW.MTS.COM.UA и Музыкальном центре 444 ищите лучшие поздравления для женщин:

    *
      Яркие открытки, которые можно отправить тремя способами:
         1.
            На телефон получателя в виде SMS с WAP-ссылкой, перейдя по которой на портал WAP.MTS.COM.UA, счастливый получатель просмотрит саму открытку и поздравления.
         2.
            MMS-открытки – удобный и быстрый способ. Получателю не нужно переходить по разным ссылкам – поздравления сразу в телефоне.
         3.
            Открытки на электронный адрес – в таком случае на выбранный почтовый ящик поступит ссылка на WWW.MTS.COM.UA, перейдя по которой, получатель просмотрит открытку.
    *
      Эксклюзивные именные музыкальные поздравления – каждый желающий может выбрать пожелание, добавить имя получателя и отправить любимым женщинам яркое музыкальное поздравление в виде входящего звонка.
    *
      Музыкальные открытки с лучшими песнями любимых исполнителей, среди которых Челси «Самая любимая», В. Меладзе «Как ты красива сегодня», Чай вдвоем «Желанная» и другие хиты.

 
Также не упустите шанс подарить любимой ювелирные украшения: до 13 марта ищите на страницах портала WAP.MTS.COM.UA специальный акционный баннер, переходите с его помощью на страницу акции, где Вы сможете найти 10, 20 или 30 жемчужин, и получите подарки.
 
По окончании Акции будут определены 5 абонентов, которые соберут 500 жемчужин и более. Один из счастливчиков получит подарочный сертификат на приобретение драгоценностей на сумму 2000 грн, четыре других – сертификат на приобретение драгоценностей на сумму 500 грн!
 
МТС дарит незабываемый праздник всем женщинам!
При пользовании порталом WAP.MTS.COM.UA оплачивается WAP-трафик согласно тарифному плану абонента.
 
Подробная информация об условиях проведения Акции предоставляется на порталах www.mts.com.ua и wap.mts.com.ua.
 
Под подарком подразумевается право победителя получить товар из предоставленного перечня по цене 1,20 грн с НДС.
 
Стоимость MMS-открыток – 3 грн, именных музыкальных поздравлений и музыкальных открыток на WAP.MTS.COM.UA / WWW.MTS.COM.UA – 6 грн.
 
Стоимость звонка по номеру Музыкального центра 444: плата за соединение – 7,00 грн, минута разговора – 1,60 грн.
 
Тарифы в гривнях с учетом НДС по состоянию на 01.03.2011. Дополнительно взимается сбор в Пенсионный фонд в размере 7,5% со стоимости услуги без учета НДС.


Оцените статью
Zvyazok.com
Добавить комментарий