Літературні аудіо-збірки «Київстар»

Iphone X Clone Новости операторов

Літературні аудіо-збірки «Київстар», озвучені волонтерами компанії, поповнили Центральну бібліотеку для сліпих ім. М. Островського

 

Збірники аудіо-літератури «Київстар», озвучені волонтерами компанії, тепер доступні для понад 1000 людей з проблемами зору, які є читачами Центральної бібліотеки для сліпих ім. М. Островського. До колекції увійшли 6 дисків з творами світової та вітчизняної класики для дітей молодшого, середнього та старшого віку, які раніше не були доступні в аудіо-форматі. У записі літературних аудіо-збірок взяли участь більше 100 волонтерів-співробітників «Київстар».
Збірники аудіо-літератури «Київстар», озвучені волонтерами компанії, тепер доступні для понад 1000 людей з проблемами зору, які є читачами Центральної бібліотеки для сліпих ім. М. Островського. До колекції увійшли 6 дисків з творами світової та вітчизняної класики для дітей молодшого, середнього та старшого віку, які раніше не були доступні в аудіо-форматі. У записі літературних аудіо-збірок взяли участь більше 100 волонтерів-співробітників «Київстар». За даними МОЗ, в Україні понад 50 000 сліпих та слабозорих людей, з них 10 000 дітей.

У повсякденному житті незрячі діти стикаються з безліччю проблем. Одна з найактуальніших – проблема освіти та творчого розвитку. Через відсутність повної бібліотеки творів художньої літератури та підручників в електронному та брайлівському форматі, недостатнє технічне оснащення спеціальних закладів освіти комп‘ютерами та інтернетом, слабозорі люди мають обмежений доступ до інформації та багатьох знань. Як наслідок постає проблема відособленості людей з обмеженнями зору від суспільного життя в цілому. У рамках благодійної ініціативи «Київстар» «Для людей, для країни!» більше 100 співробітників компанії, об\’єднаних бажанням допомогти людям з обмеженими зоровими можливостями, записали понад 7 годин аудіо-текстів. Волонтери озвучили понад 40 класичних літературних творів, які склали 6 дисків аудіо-книг, недоступних раніше в такому форматі. Аудіо-колекція українською та російською мовами створена «Київстар» для 8 підшефних інтернатів для сліпих дітей по всій Україні. Тепер аудіо-колекція «Київстар» доступна широкому колу шанувальників дитячої класичної літератури в Центральній спеціалізованій бібліотеці для сліпих імені М. Островського в Києві. Директор центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих ім. М. Островського Юрій ВИШНЯКОВ: «Сліпим людям просто нема чого читати через брак спеціальної літератури в потрібній кількості. Люди приходять до нас в бібліотеку і перечитують одні й ті ж твори кілька разів поспіль, тому що в нас просто немає свіжої літератури. Ми вдячні компанії «Київстар» за те, що вона не залишається осторонь і допомагає людям з обмеженими зоровими можливостями. Колекція стане одним з найцінніших надбань нашої бібліотеки». Менеджер програм соціальної відповідальності «Київстар» Аліна НІШКУР: «Сьомий рік поспіль «Київстар» проводить благодійну ініціативу «Для людей, для країни!» та допомагає людям, яким потрібні наша особлива увага та піклування. Мої колеги з великим ентузіазмом присвячували свої вихідні дні запису аудіо-дисків. Ми намагалися максимально відтворити атмосферу кожного твору та відчували велику відповідальність, адже для багатьох дітей літературні герої заговорять вперше — нашими голосами. Ми сподіваємося, що колекція аудіо-книг «Київстар» сподобається відвідувачам бібліотеки ім. М. Островського». У 2010 році в рамках благодійної ініціативи «Для людей, для країни!» «Київстар» обладнав спеціальними мультимедійними класами та аудіо-бібліотеками 8 інтернатів для сліпих та слабозорих дітей по всій країні. Більше 1 500 вихованців інтернатів відкривають для себе нові можливості для розвитку і освіти за допомогою комп\’ютерної техніки, спеціального програмного забезпечення, яке дозволяє прослуховувати інтернет-сторінки та електронні документи, доступу в інтернет з безкоштовним трафіком.

Оцените статью
Zvyazok.com
Добавить комментарий