Акція «Зимові перегони на GOOD’OK»!

Новости операторов
Акція триває з 17 січня по 20 лютого 2011 року. Чим більше замовлень гудків, тим більше шансів отримати подарунки: ноутбуки MacBook Air 13.3″!
 
Щоб стати учасником Акції, Вам потрібно подзвонити за номером 700 і, керуючись підказками, замовити мелодії, що Вам сподобались.
 
Вартість замовлення мелодії – 5, 7 або 9 грн (із ПДВ, без ПФ). Строк дії мелодії – 30 днів.

За допомогою послуги «GOOD’OK» Ви зможете вибирати і встановлювати мелодії або фрази, які програватимуться замість звичних монотонних сигналів під час виклику абонента. Той, хто подзвонить Вам, почує в трубці ту мелодію, яку Ви захочете. До вашої уваги тисячі улюблених мелодій, веселих жартів, фрагментів з кінофільмів і мультфільмів, голоси відомих політиків й артистів.

Нова послуга максимально зручна і проста: для використання підходить будь-яка модель мобільного телефону без додаткових настройок. Скористатися послугою «GOOD’OK» можуть всі абоненти МТС. Для цього необхідно подзвонити на номер 700 або відправити код бажаної мелодії в тексті SMS на номер 700.

Користувач послуги «GOOD’OK» може встановити наступні правила програвання мелодії або звукового ефекту:

 • на всіх або тільки на одного абонента;
 • на групу друзів або колег;
 • на певний день;
 • на певний час дня або ночі.
 • Для установки описаних вище правил, Вам необхідно скористатися підказками голосового меню, подзвонивши на номер 700 або внести зміни на веб-сайті МТС, увійшовши до персонального розділу послуги «GOOD’OK».

  Перша сплачена мелодія автоматично встановлюється для програвання при всіх вхідних викликах.

  В залежності від тарифу, що встановлений для мелодії «GOOD\’OK», вартість замовлення мелодії складає один з наступних тарифів: 3 грн.,5 грн., 7 грн., або 9грн. (з ПДВ, без ПФ).

  Сплата замовлених мелодій згідно їх вартості відбувається кожні 30 днів до самостійної відмови від мелодії. Про термін дії ваших мелодій ви можете дізнатись подзвонивши на номер 700 у розділі «Особистий альбом». Абонент може відмовитися від продовження мелодії і замовити нову мелодію на подальший період.

  Почули цікаву мелодію – скопіюйте собі таку ж! Подзвонивши по номеру 700 (дзвінок можливий тільки при знаходження в мережі МТС), уточните, який музичний твір або звукове вітання замовлене у Абонента, у якого Ви почули мелодію, яка Вам сподобалася, та встановите собі таку ж. Встановити собі вподобану мелодію, замовлену іншим Абонентом, можна, слідуючи інструкціям голосового номера 700.

  Відмовитися від встановленої мелодії, Ви можете, подзвонивши на голосовий номер 700 і вибравши відповідну команду.

  Оцените статью
  Zvyazok.com
  Добавить комментарий